Record opbrengst Grote Clubactie VIOS

Dit najaar 2017 hebben onze leden weer vele loten voor de landelijke Grote clubactie aan de man gebracht en dit jaar hebben we een record aantal loten verkocht! Wat zijn we trots op onze jeugdleden, die naast alle sportieve prestaties, ook hier een geweldige prestatie hebben geleverd; in totaal zijn er 570 loten verkocht met een opbrengst van 1.350 euro!

Voor de beste lotenverkopers binnen onze vereniging waren er weer prijzen te verdienen .
1. Danique Schoenmakers 43 loten
2. Sep Haage 25 loten
3. Renske Jacobs 23 loten
3. Julie Haage 23 loten
3. Suze Kropman 23 loten
De winnaars ontvangen binnenkort hun wel verdiende prijsjes!!! De andere lotenverkopers die 20 of meer loten verkochten krijgen ook nog speciale attentie

Namens Bestuur VIOS nogmaals hartelijk bedankt voor alle inzet