Een overzicht van de thuiswedstrijden incl. scheidsrechter is hieronder te bekijken.

Datum Tijd Thuisteam Uitteam Scheids 1
7-9-2019 09:30 VIOS (O) E2 DAW Schaijk E4 Dominique ten Haaf
7-9-2019 10:30 VIOS (O) D2 SDDL D1 Gunda
7-9-2019 11:30 VIOS (O) C1 DAW Schaijk C1 Gunda
7-9-2019 12:30 VIOS (O) B1 Spes (M) B1 Marianne
7-9-2019 13:45 VIOS (O) A2 Prinses Irene A2 Anouk
10-9-2019 18.30 VIOS (O) E1 ONA E1 Renee W
11-9-2019 19.30 VIOS R Eendracht R Marianne of Ivon
14-9-2019 10:30 VIOS (O) E3 Spes (M) E1 Mara Stoffelen
14-9-2019 10:30 VIOS (O) F1 DAW Schaijk F1 Lara van Haaren
14-9-2019 09:30 Vios Welpen De Horst Mara Stoffelen
15-9-2019 11:00 VIOS (O) 1 Avanti (S)/Celeritas (S) 1 KNKV
18-9-2019 19:30 VIOS R Astrantia
18-9-2019 20:30 VIOS (O) MW1 Miko ’76 MW1 Midweek
21-9-2019 09:00 VIOS (O) E1 De Horst E1 Renee weijers
21-9-2019 09:00 VIOS (O) E2 ODIO E1 Roos
21-9-2019 10:00 VIOS (O) D1 Eendracht D1 Anine Voss
21-9-2019 11:00 VIOS (O) D2 De Horst D1 Anine Voss
21-9-2019 12:00 VIOS (O) B2 DAW Schaijk B3 Marianne
21-9-2019 13:15 VIOS (O) B1 ODIO B1 Harald of Monique
21-9-2019 14:30 VIOS (O) A2 Be Quick A2 Anouk
21-9-2019 16:00 VIOS (O) A1 Melderslo A1 KNKV
28-9-2019 10:30 VIOS (O) E3 Heumen E2 Lara van Haaren
28-9-2019 10:30 VIOS (O) F1 SDDL F1 Evi
28-9-2019 11:30 VIOS (O) C1 SVO/Klimop (K) C1 Marianne
28-9-2019 14:30 VIOS (O) A1 Swift (V) A1 KNKV
2-10-2019 19:30 VIOS R SDDL
2-10-2019 20:30 VIOS (O) MW1 Eendracht MW1
5-10-2019 9.15 Vios Welpen DAW Kelly
5-10-2019 10:00 VIOS (O) E1 Heumen E1 Kelly
5-10-2019 10:00 VIOS (O) F1 ODIO F1 Noelle en Floor
5-10-2019 11:00 VIOS (O) D1 Diosa/Playing Girls D1 Marianne
5-10-2019 12:00 VIOS (O) D2 Fortuna ’74 D1 Elle Bindels met begeleiding
5-10-2019 13:00 VIOS (O) B2 MOSA ’14 B1 Eefje Coopmans
6-10-2019 11:00 VIOS (O) 1 BMC 1
9-10-2019 VIOS R DES
12-10-2019 09:30 VIOS (O) E2 Spes (M) E2 Dominique ten Haaf
12-10-2019 10:45 VIOS (O) C1 Altior C2 Eefje Coopmans
12-10-2019 11:45 VIOS (O) B1 Heumen B1 Harald
12-10-2019 13:00 VIOS (O) A2 Fortuna ’74 A2 Mayke Coopmans
12-10-2019 14:30 VIOS (O) A1 Rosolo A1 KNKV
13-10-2019 11:00 VIOS (O) 1 ODIO 1 KNKV
19-10-2019 10:00 VIOS (O) E3 De Horst E2 Sanne
19-10-2019 11:00 VIOS (O) D1 TOG D1 Elle onder begeleiding
19-10-2019 12:00 VIOS (O) B2 Klick ’15 B1 Annemarie Kroon
27-10-2019 11:00 VIOS (O) 1 Noviomagum 1 KNKV